Sportovní centrum v Poděbradech

Portfolio Image
Portfolio Image
Portfolio Image
Portfolio Image
Portfolio Image
Portfolio Image
Portfolio Image
Portfolio Image
Portfolio Image

Realizace: 2015/2016
Projekt: 2015
Adresa: Poděbrady ul. U Zimního stadionu
Architekt: Michal Borecký
Projekt: architektonická studie, dokumentace pro stavební povolení, dokumentace pro provádění stavby, autorský dozor při realizaci stavby
Investor: soukromá osoba
Plocha:  600 m2

Předmětem projektu je novostavba víceúčelového sportovního centra Luboše Černého v Poděbradech. Stavba je umístěna v klidné části města nedaleko centra, a v bezprostřední blízkosti řeky Labe a dalších sportovišť jako je zimní stadion,  hala Bios pro míčové sporty, venkovní workoutové hřiště a skatepark.

Objekt je řešen jako jednopodlažní s předpokládanou nástavbou druhého podlaží v následujících letech. Dominantou objektu je prosklené vstupní zádveří, ze kterého pokračujeme do sportovního centra nebo kavárny s možností venkovního posezení pod dřevěnou pergolou. V přízemí následuje hlavní sál fitcentra s dětským koutkem a menší víceúčelový sál pro aerobic, spinning, pilates, crossfitové tréninky, jógu či další aktivity. Součástí provozu jsou dále šatny se sociálním zázemím, technické zázemí a byt provozovatele sportovního centra.

Objekt bude sloužit pro široké množství sportovních aktivit zahrnující fitness, kulturistiku, rekreační posilování, kondiční a silové tréninky sportovních týmů, pilates, jógu, trampolínky, spinning, crossfitové a kruhové tréninky, tabata, taebo, cvičení pro maminky s dětmi a další.

 

Informace z průběhu realizace naleznete v našem BLOGU.